Novinka
  • 1 z 7
 

ORGANIZÉR NA DIÁŘ

Neohodnoceno
 

Přála jsem si mít místo, kde budou mé fixky a tužky k psaní deníku v bezpečí. Kde je najdu vždycky (a nebudu muset prohledávat celý dětský pokoj). A taky místo, kam budu strkat papírky s myšlenkami, co nechci zapomenout, než si je zapíšu do diáře. Něco, co sbalím a strčím do tašky, když odcházím a potřebuji s sebou svou druhou hlavu. Tajnou schránku, kde má soukromí aršík samolepek nebo něco malého na zub, když se úplně nechci rozdělit s dětmi.

Možná se vám takové místo taky šikne. Organizér na váš diář, deník, bullet journal nebo knihu ♥. 

Drobnosti, které nevejdou do organizéru, si schovejte do bezvadně ladící taštičky .

Dostupnost jeden jediný neopakovatelný (1 ks)
850 Kč / ks
   
Kategorie ORGANIZÉRY NA DIÁŘE
 

Organizér je jako obvykle výsledkem textilní upcyklace obnošeného oblečení. 

Hodí se pro sešit, diář nebo knihu velikosti A5 (do výšky desek cca 21,5 cm.), ve hřbetu je dostatek místa, tak nemějte strach, že je pro něj váš svazek příliš tlustý. 

Desky ukrývají kapsy na všechny důležité věci, které k psaní či čtení patří.

Na levé straně máte: tři kapsičky na psací potřeby, úzkou kapsu, co se hodí na pravítko nebo samolepky. Velká kapsa za nimi pojme formát A5, tedy druhý blok/sešit, ale třeba i tablet nebo čtečku. Je dost hluboká, takže do ní skvěle zapadne i celá čokoláda. 

Na pravé straně: kapsa, do které zastrčíte sešit, diář nebo knihu, respektive jen zadní desku. V téhle kapse navíc můžete mít uložené samolepky, papírky s poznámkami a podobně. 

Celý organizér na diář po zavření jednoduše zajistíte gumičkou. Je provlečená poutkem, tak se nemusíte bát, že během psaní někam zmizí. A kdyby se vám náhodou přetrhla, prošoupala nebo jinak poškodila, snadno si ji sami vyměníte za jinou. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.